Toote tutvustus
K18N-UP200D60+12 on kahe - väljundigaIlumasinad SMPS 60V 12V that provides 60V at 3A for high-voltage aesthetic circuits and a separate 12V at 2A for system electronics. Active PFC delivers a power factor above 0.95, while >88% efektiivsus minimeerib soojust. Paigaldatud 0,4 kg avatud raami, integreerub see otse raviseadmetesse ja on kanali kaupa sõltumatult reguleeritav. Sertifitseeritud vastavalt EN60601, seeIlumasinad SMPS 60V 12Vvastab rangetele meditsiini-esteetilise ohutusstandarditele kogu maailmas.

Peamised eelised ja omadused
- Sõltumatu kahe{0}}rööpaga disain: 60 V ravikanal ja 12 V juhtkanal kõrvaldavad sekundaarse toiteallika, lihtsustades juhtmestikku ja vähendades komponentide arvu.
- Aktiivne PFC ja kõrge efektiivsus: Over 88% efficiency with PF >0,95 vähendab energia raiskamist ja harmoonilisi voolusid, hõlbustades ülemaailmset vastavust.
- Täielik kaitsekomplekt: luksu{0}}ülekoormuse taastamine, lühise - vooluahela automaat-lähtestamine, 60 V väljund üle-pingeklamber (55–60 V) ja termiline väljalülitus 105 kraadi juures.
- Meditsiinilise{0}}taseme ohutus: EN60601 sertifitseeritud<0.35mA leakage current and 3KV isolation, suited for operator- contact equipment.
- Puhtad, reguleeritud väljundid: ±1% täpsus 60V, ±8% 12V; madal pulsatsioon (600mV/150mV) tagab stabiilse ravienergia.
- Kompaktne ja fänn{0}}valmis: 0,4 kg kaaluv 45- mm kõrgune avatud raam sisaldab spetsiaalset ventilaatori väljundit, et säilitada jahutus suletud korpustes.
Parameeter
|
Kauba nr |
K18N-UP200D60+12 |
|
|
Väljund |
Väljundpinge |
CH1:+60VDC; CH2:+12VDC |
|
Nimetatud vool |
CH1:3A; CH2:2A |
|
|
Praegune vahemik |
CH1: 0,1-3A CH2: 0,1-2A |
|
|
Nimivõimsus |
204W |
|
|
Ripple & Noise |
CH1: 600 mVp-p; CH2: 150 mVp-lk |
|
|
Reguleeritav väljundvahemik |
CH1: +/-10% |
|
|
Väljundi täpsus |
CH1: ±1% CH2: +/-8% |
|
|
Liinimäärus |
CH1: ±0,5% CH2: +/-2% |
|
|
Koormusmäärus |
CH1: ±0,5% CH2: +/-6% |
|
|
Seadistage, tõuske, oodake aega |
500 ms, 50 ms, 20 ms |
|
|
Sisend |
Sisendpinge vahemik |
90 ~ 264 VAC |
|
Sisendvool |
2.4A/115V,1.2A/230V |
|
|
Sisendsagedus |
47 ~ 63 Hz |
|
|
Tõhusus |
>88%@230V |
|
|
Võimsustegur |
95%@230VAC,99%@115VAC |
|
|
Sissevoolu vool |
Jahekäivitus 30A/230VAC,15A@115VAC |
|
|
Lekkevool |
<0.35mA@240V |
|
|
Kaitse |
Ülekoormuse kaitse |
110 ~ 200%, luksumise kaitse, automaatne taastamine |
|
Lühise kaitse |
Luksumise kaitse, automaatne taastumine. |
|
|
Väljundi üle{0}}pingekaitse |
CH1:55-60V |
|
|
Kaitse üle-temperatuuri eest |
>105 kraadi kaitse, automaatne taastamine |
|
|
Keskkond |
Töötemperatuur, niiskus |
-20-50 kraadi, 10-90% suhteline õhuniiskus, kondenseerumine puudub |
|
Säilitustemperatuur, niiskus |
-20-85 kraadi, 10-95% suhteline niiskus |
|
|
Temp., Triiv |
±0,03%/kraadi kohta (0-50 kraadi) |
|
|
Vibratsioon |
10 ~ 500 Hz, 2G 10 min / 1 tsükkel, PERIOOD 60 min IGA TELJE KOHTA |
|
|
Ohutus- ja elektromagnetilise ühilduvuse standardid |
Ohutusstandardid |
GB4943, EN60950-1, EN60601 |
|
Pinget taluma |
I/P-O/P:3KV;I/P-FG:1,8KV;O/P-FG:0,5KV AC |
|
|
Isolatsioonitakistus |
I/P-O/P,I/P-FG,O/P-FG: 500VDC / 100M oomi |
|
|
EMC standardid |
EN55022 CLASSB, EN61000-3-2 |
|
|
teised |
Mõõtmed |
127 * 82 * 45 mm (P * L * K) |
|
Kaal |
0,4 kg |
|
|
MTBF |
>50 tundi |
|
|
Ventilaatori varustus |
JAH |
|
Rakenduse stsenaariumid
- IPL- ja laseriluseadmed (60 V välklambid, 12 V juhtnupud)
- RF- ja kavitatsioonimasinad (karmid impulsskoormused koos automaatse taastamisega)
- Mikrodermabrasioon ja hüdra näohooldussüsteemid (reguleeritav pumba pinge)
- Mitmefunktsioonilised esteetilised tööjaamad (tsentraliseeritud toitejaotur)
- OEM-i iluvarustus (üks SKU asendab kaks toiteallikat)
Müügijärgne-tagatis
- Näidised: saadaval 1–5 tk; kohandatud näidised tarnitakse 7–10 tööpäeva jooksul.
- Juhtimisaeg: 20-25 tööpäeva pärast sissemakset tellimuste puhul, mis on suuremad või võrdne 200 tk.
- Garantii: kaheaastane garantii; remondi määr<0.2%; batch traceability.
- Tehniline tugi: 12-liikmeline uurimis- ja arendusmeeskond, kellel on 25-aastane SMPS-i kogemus.
- Kohandamine: Logo, pistikud, pakend, väljundi andmed; ODM-teenus.
- Maksmine/saatmine: T/T (30% sissemakse) või PayPal; meri, õhk, ekspress tollivormistusega.
Korduma kippuvad küsimused
K: Mis on MOQ?
V: 200 tükki tellimuse kohta.
K: Kas näidised on saadaval?
V: Jah, testimiseks 1–5 tk; vastu võetud segaproovid.
K: Millised ohutussertifikaadid kehtivad?
A: EN60601, GB4943, EN60950 1 ja EN55022 klass B EMC.
K: Kas 60 V väljundit saab kärpida?
V: Jah, ±10% reguleerimisvahemik ravikäsiinstrumentide jaoks.
Kuum tags: ilumasin smps 60v 12v, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, osta, valmistatud Hiinas
